תוספים מומלצים לוורדפרס

מתוך עשרות אלפי התוספים הקיימים לוורדפרס, הנה רשימה של כמה תוספים מומלצים לוורדפרס.
Wordpress Plugins

תוכן עניינים

ישנם עשרות אלפי תוספים חינמיים לוורדפרס ועוד מספר לא מבוטל של תוספים בתשלום. לכל צורך שתחשבו עליו, מן הסתם כבר יהיה תוסף שיעשה את זה.

כבר כתבתי על הבעיה בהתקנת תוספים רבים, או מדויק יותר בהתקנת תוספים לא איכותיים. בפוסט הזה אני לא רוצה להתייחס לבעיות אלה אלא רק להביא רשימה של 5 תוספים מומלצים שיצא לי להכיר. זו טיפה בים ואני בטוח שלכל אחד מכם יש עוד הרבה המלצות. מכיוון שהאתר שלי בנוי עם אלמנטור, חלק מהתוספים רלוונטים אליו.

תוסף מומלץ מבחינתי הוא כזה שעומד בתנאים הבאים:

  • לא מזיק לביצועי האתר מעבר למה שהוא צריך
  • מפתח קשוב ותמיכה טובה
  • עדכונים תכופים
  • קהילה מתמשים – יתרון

Advanced Custom Fields

התוסף מאפשר לכם באופן פשוט להוסיף שדות מותאמים לפוסטים קיימים או לסוגי פוסטים שאתם יצרתם. יש מגוון גדול של שדות וקהילה גדולה של משתמשים. האינטגרציה של התוסף עם Page Builders ותבניות טובה מאוד.

תחליפים:

  • Pods – חינם לגמרי אבל פחות תמיכה מכל מיני תוספים אחרים. השתמשתי איתו בהתחלה אבל נכנעתי לקהילה הגדולה של ACF ואני לא מתחרט.
  • Jet Engine – ל-jet יש סוויטת מוצרים מדהימה, אבל אני פחות מתחבר למוצרים של Jet או אם להיות בוטה יותר, אני לא סובל אותם! הם צריכים דיאטה רצינית. מי שמתבסס עליהם זה תחליף מעולה.
  • Toolset – לא יצא לי להשתמש כי יחסית יקר לעומת התחליפים.

HappyFiles

יש המון תוספים לארגון המדיה שלכם באתר. השתמשתי בכמה עד הגעתי לתוסף הפשוט הזה שעושה את העבודה כמו שצריך ובמחיר זול. ישנה גם גרסה חינמית שכמו תוספי מדיה אחרים מגבילה אתכם בכמות התיקיות ועומקן אבל גרסת הפר ובמחיר סביר ולכן ממליץ עליה.

RankMath SEO

בתחום ה- SEO ישנם כמה תוספים ידועים מאוד. עברתי כמה וכמה מהם אבל אני באמת חושב ש RankMath עושים עבודה טובה ובחינם! בנוסף יש להם גם בלוג מעולה עם כתבות על SEO ועוד. ממליץ מאוד. נכון, הרבה אנשי SEO יצחקו עליכם אם תבחרו בהם אבל הם השתפרו הרבה עם הזמן. ובעניין הטענות על האנשים שעומדים מאחורי החברה וכל מיני פעולות לא לגיטימיות שעושים (כמו ביקורות מזויפות), אין לי איך להצדיק את זה אבל אם התוסף עושה את העבודה, זה מה שחשוב.

תחליפים:

Dynamic Content For Elementor

כתבתי עליו כבר ואני עומד מאחורי זה, אם יש רק תוסף אחד בחיים שלכם שתתקינו בשביל עבודה עם אלמנטור, זה התוסף. כמו שתמיד נכון, זה תלוי בצרכים שלכם כמובן אז אל תקנו לחינם אבל אם זה אכן משהו שמדבר אליכם, אין מה להסתפק, הוא פשוט הכי טוב.

Swift Performance Lite

תוסף הקאש האהוב עלי בלי ספק. כל כך הרבה שיטה ואפשרויות ובחינם! ישנה גרסה בתשלום שעוד יותר טובה אפילו ואני ממליץ עליה בחום אבל אולי תוכלו להסתפק בגרסה החינמית. קראו את המדריך להגדרת Swift שכתבתי.

תחליפים:

FacetWP

תוסף פילטור הכי טוב שקיים. כל מה שתצטרכו ובצורה נוחה ומהירה.

תחליפים:

זוהי הרשימה, בדקו אם יש משהו רלוונטי לכם, ואם תתקינו ותיהנו, מצוין.

0 0 דירוגים
דרג את הפוסט

תוכן עניינים

אם יש לכם שאלות על הפוסט או רוצים להעיר משהו, השאירו תגובה ואענה בהקדם.

הרשמה
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

גם הפוסטים הבאים יעניינו אותך

0
אשמח לשמוע את דעתכם, מוזמנים להשאיר תגובהx