התוסף הכי טוב לארגון מדיה ופוסטים בוורדפרס

למה צריך תוסף לארגון מדיה ופוסטים בוורדפרס? אם האתר שלכם בתחילת דרכו זה אולי תסתדרו בלי. ברגע שיהיו לך מאות או אלפי קבצי מדיה ופוסטים לא תוכלו בלי. המלצה חמה לתוסף הכי טוב לארגון מדיה ופוסטים בוורדפרס.
HappyFiles post header

תוכן עניינים

למה צריך תוסף לארגון מדיה?

וורדפרס בא עם ספריית מדיה מובנית. ובשביל פוסטים? הרי לא מדובר בתמונות, איך תוסף כזה עוזר שם?

אם אתם שואלים את זה ויש לכם אתר עם כמה עשרות תמונות ופוסטים והאתר שלכם לא מתעדכן על בסיס קבוע, אז אתם לא חייבים באמת. אני עדין חושב שיהיה לכם נוח יותר עם כזה תסוף אבל אפשר להסתדר בלעדיו.

לעומת זאת, אתרים עם מאות או אלפי תמונות ופוסטים ובטח אם אלו אתרים חיים שמתעדכנים, הם חייבים תוסף כזה. אם מישהו מסתדר בלי זה, הוא סתם מקשה על עצמו.

מה היכולות של תוסף לארגון מדיה

זה די פשוט, תוסף כזה מאפשר לנו לסדר את קבצי המדיה שלנו לפי חלוקה שנחליט. התוספים יכולים להיות שונים באופן הפעולה וביכולות שלהם אבל כולם מאפשרים בצורה כלשהי לעשות סדר בכל קבצי המדיה. במקום תיקיה אחת ענקית עם אלפי תמונות שמסודרים לפי סדר ההלעאה שלהם וללא שום היגון של קונטקסט, הם יהיו מסודרים לפי איך שאנחנו מצפים מהם להיות.

למה HappyFiles

ניסיתי אולי עשרה תוספים של ניהול מדיה – וזה הרבה בשביל כזאת משימה פשוטה לכאורה. בחלקם השתמשתי כמה דקות ומיד הבנתי שזה לא מה שאני מחפש. בחלקם השתמשתי כמה ימים עד כמה שבועות.

כל זה השתנה כשנתקלתי ב HappyFiles. הכרתי את התוסף בשלביו הראשנים ביותר, אני מאמין שהייתי בין משתמשיו הראשונים. הורדתי את הגרסה החינמית לכמה דקות ומיד אהבתי. לא חשבתי פעמיים וקניתי מיד רישיון lifetime ל unlimited site (הייתי קונה בכל מקרה אבל מודה שעזר שכל הסיפור הזה עלה בזמנו 10$). מאז זה אחד התוספים שאני ממליץ להתקין בכל אתר ללא יוצא דופן.

בין יתרונותיו של התוסף:

  • מספר לא מוגבל של תיקיות ותתי תיקיות
  • תומך בארגון של מדיה, דפים, פוסטים, פוסטים מותאמים (CPT), מוצרי ווקומרס ועוד
  • Drag & Drop
  • מהיר מאוד
  • RTL
  • העלאה ישירות לתיקיה ספציפית
  • תמיכה בריבוי קטגוריות

בקיצור הוא באמת מכיל את כל מה שתצטרכו ועם זאת הכל עובד חלק, מהיר ובצרוה פשוטה ואינטואיטיבית.

HappyFiles Version 2.0

עדכון ממש טרי מתחילת ינואר, גרסה 2 של התוסף תצא בסוף מרץ 2021 והיא תהיה בעצם כתיבה מחדש של התוסף. מעבר מ Vanila JS לשימוש ב VueJS כדי להביא למשתמשים יכולות חדשות.

סיכום

פשוט נסו אותו ולא תצטערו. הוא עושה כל מה שאתם מצפים מתוסף כזה ובצורה טובה. הורידו את הגרסה החינמית ואם תאהבו, רכשו את גרסת הפרו.

0 0 דירוגים
דרג את הפוסט

תוכן עניינים

אם יש לכם שאלות על הפוסט או רוצים להעיר משהו, השאירו תגובה ואענה בהקדם.

הרשמה
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות

גם הפוסטים הבאים יעניינו אותך

0
אשמח לשמוע את דעתכם, מוזמנים להשאיר תגובהx